Průmysláci a vodaři

Vítejte na svém studijním  webu

Vítejte Lidičkové, Znamí, Neznámí, Kolegové:-)toto jsou stránky věnované nám všem odvážlivcům kombinovaného studia 1.ročníku FŽP UJEP studijního oboru Ochrany životního prostředí v průmyslu a Vodního hospodářství.

Cílem těchto stránek je poskytnout něco málo dostupných informace a materiálů jež mají a možná i nemají:-) vztah k našemu studiu. Doufejme, že si při tom užijeme i trochu zábavy:-)
Možná zde naleznete potřebné informace, radu, pomoc a možná také ne. V každém případě se jedná o společný komunitní prostor, místo, kde máte možnost zapojit se a společně tak rozvíjet toho místo pro sebe a ostatní. Prosím tedy všechny, kdož chtějí poskytnout studijní materiály, pomoci s aktualizacemi apod., aby mě kontaktovali, budu moc rád, neb budu vědět, že to vše má smysl  a plní nějaké poslání.

Hezké dny příští a následující všem a teším se na spolupráci.

Petr


 


 

 

Novinky

23.10.2008 21:44

Změna struktury fora

Za účelem vyšší přehlednosti ( tedy doufám) byla upravena struktura fora (dříve kniha návštěv), přidány byly další podsekce, většinou souvisejí s jednotlivými předměty. Přidání jakékoliv další sekce není problém. Rád zřídím další, stačí napsat. Pomáhejme si společně, sdělme si co nás trápí, rady,...
23.10.2008 20:21

Kniha návštěv = Forum

Lidičky, knihu návštěv jsem přejmenoval na Forum. Tedy  místo pro naše diskuze, sdělení, dotazy, atak. No prostě do pohody,...ok?:-)  
20.10.2008 23:37

Další materály přidány - Pedologie, Ekonomie

Tak lidičky, konečně něco přidáno z Pedologie a Ekonomie. Snad to někomu pomůže.
18.10.2008 02:14

Skripta pro Mikrobiologii

Ve státní techn.knihovně v Praze jsou k zapůjčení doporučená skripta na Mikrobiologii, tedy Mikrobiologie v technologii vod, od RNDr.J.Říhové Ambrožové. Tak 2-3 kousky tam ještě mají. Link na elektronickou verzi je v odkazech, ale nejde samozřejmě vytisknout.
17.10.2008 16:46

Přidány materiály z Matematiky a Chemie

Konečně se mi podařilo vložit něco málo z matematiky a chemie tak pod předměty, ju?! Také přibyla stránka s odkazy, je tam pár snad užitečných linků. Máte-li někdo zajímavé odkazy určitě je pošlete. Díky a zatím. Hezký víkend všem:-)
14.10.2008 01:56

Anketa

A je to tady:-) Stránky jsou obsahově ještě dosti chudé, možná výstižněji řečeno, neolitické webové mimino, ale už tu máme anketu. Tedy na stránce vlevo dole, máte možnost hlasovati o kvalitě 1.konzultace. Tak hurá do toho, ať víme co si myslíte. Jsem zvědav, jaký bude výsledek.
13.10.2008 18:43

Test z Chemie

Pro jistotu připomínám, že máme na příští konzultaci z chemie slíbený test z Anorganického názvosloví. Materiály a podklady vhodné k uvedenému testu se objeví na těchto stránkách snad do konce týdne, ale nezaručuji. Momentálně nemám nic příhodného v rukou, tedy posílejte podklady ať se hneme z...
13.10.2008 18:41

Termín 2.Konzultace

Myslím, že všichni víte, ale jistota je jistota, termín 2.Konzultace se uskuteční 14.-15.11.2008
13.10.2008 18:14

První konzultace je historií

To je tedy fofr, máme za sebou úspěšně první konzultace a než se člověk naděje, už je zase v mimoškolní realitě. Doufám, že jste všichni přežili páteční a sobotní marathon bez trvalých následků na šedé kůře mozkové a hlavně jste získali potřebné a důležité informace  pro další studium. V...
13.10.2008 15:48

Tvorba webu

Doufám, že se co nejdříve podaří opravdu rozběhnout tyto stránky a hlavně je naplnit kvalitním obsahem, zejména studijnímy materiály. Bez vzájemné spolupráce toho myslím nedosáhneme, proto prosím všechny, kdož mají zájem a jsou ochotni pomoci, aby se ozvali a kontaktovali mne.

Kontakt

sowulo@centrum.cz

ICQ 365432730

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode